JUDEȚUL CLUJ

POCU /436/4/4/127233
Alegeri locale 2020
Alegeri 6 Decembrie 2020
TABEL Cu rezultatul PROBEI SPORTIVE-ELIMINATORIE organizata în data de 12.05.2022 în vederea ocuparării funcţiei publice de execuție vacante de politist local, clasa III, grad profesional principal din cadrul Compartimentului - Politie Locala , organizat
13 mai 2022 în categoria Carieră

Documente

Primăria
Consiliul Local
Proiecte și investiții
Informații utile
Informații de interes public
POCU /436/4/4/127233
Alegeri locale 2020
Alegeri 6 Decembrie 2020
Petiții
Pentru a trimite o petiție vă rugăm accesați formularul printr-un click pe butonul de mai jos. (Prin Petiție se înţelege cererea, reclamaţia sau propunerea formulată în scris ori prin postă electronică, pe care un cetăţean sau o organizaţie legal constituită o poate adresa Primăriei)
Sesizări
Pentru a trimite o sesizare vă rugăm accesați formularul printr-un click pe butonul de mai jos. (Sesizarea se referă la un fapt sau situație constatată pe teritoriul localității, care trebuie aduse la cunoștiință Primăriei)
Logo Hirama Tech
Un produs dezvoltat de Hirama Tech