JUDEȚUL CLUJ

POCU /436/4/4/127233
Alegeri locale 2020
Alegeri 6 Decembrie 2020
REZULTATUL FINAL AL CONCURSULUI de promovare în grad superior celui deținut respectiv, din consilier juridic clasa Ingrad profesional principal în consilier juridic clasa I grad profesional superior din cadrul Compartimentului Juridic Stare Civilă, organizat în data de 05.07.2022
7 iul. 2022 în categoria Carieră

Documente

Primăria
Consiliul Local
Proiecte și investiții
Informații utile
Informații de interes public
POCU /436/4/4/127233
Alegeri locale 2020
Alegeri 6 Decembrie 2020
Petiții
Pentru a trimite o petiție vă rugăm accesați formularul printr-un click pe butonul de mai jos. (Prin Petiție se înţelege cererea, reclamaţia sau propunerea formulată în scris ori prin postă electronică, pe care un cetăţean sau o organizaţie legal constituită o poate adresa Primăriei)
Sesizări
Pentru a trimite o sesizare vă rugăm accesați formularul printr-un click pe butonul de mai jos. (Sesizarea se referă la un fapt sau situație constatată pe teritoriul localității, care trebuie aduse la cunoștiință Primăriei)
Logo Hirama Tech
Un produs dezvoltat de Hirama Tech